ZŠ a MŠ Blatec

Zahájení školního roku 2023/2024 v ZŠ a MŠ Blatec

Vážení rodiče a žáci,

vzhůrů do nového školního roku!

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Nový školní rok 2023/2024 začne v pondělí 4. září v 8:00 hodin v učebně 1. a 2. třídy. Proběhne pouze úvodní třídnická hodina, obědy jsou na tento den žákům odlášeny.

Na první školní den srdečně zveme rodiče prvňáčků.

Program na úterý 5. září a středu 6. září:

1. a 2. ročník

3. a 4. ročník

Na uvítanou dostanou všichni žáci malý dárek.

Třídní schůzky se budou konat 7. 9. 2023 v 16:00 ve třídě 1. a 2. ročníku v budově ZŠ.

 

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Nový školní rok 2023/2024 začne v pátek 1. září.

Děti je možné přivést v čase od 6:30 – 8:00.

Mateřská škola je v provozu do 16:00.

 

Všechny děti byly během měsíce června přihlášeni ke stravě v jídelně MŠ Nedvědova, prosíme všechny rodiče o kontrolu přihlášení stravy v aplikaci nebo webových stránkách www.strava.cz. Kdo má stravu pro dítě odhlášenou, zavolat si prosím do jídelny MŠ Nedvědova, nejspíše se jedná o chybu, kterou paní vedoucí ŠJ opraví.

Pátek 1. září a následující dny jsou adaptační, denní režim bude volnější, něž ve dnech následujících. Prosíme o donesení všech potřebných věcí pro dítě, jejich seznam najdete zde: http://zsblatec.cz/materska-skola/

Třídní schůzky se budou konat 7. 9. 2023 v 16:00 ve třídě 1. a 2. ročníku v budově ZŠ, kde paní ředitlka seznámí všechny rodiče s obecnými informacemi pro ZŠ i MŠ. Pro informace týkající se pouze školního roku MŠ se v 16:15 rodiče přesunou do třídy v budově MŠ.

Těšíme se! 🙂

Kolektiv ZŠ Blatec