ZŠ a MŠ Blatec

Vánoce v MŠ a ZŠ Blatec

Tak už je to konečně tady. Čas pohody a radosti, rozdávání dobré nálady, lásky, úsměvů a hlavně doba, která nám dopřává strávit trochu více času s těmi, které máme nejraději. 

Jak ve školce, tak ve škole jsme měli již celý týden vánoční náladu a podle toho to také vypadalo. Hráli jsme plno her, zdobili a vytvářeli vánoční dárky pro rodiče. Tak se milý rodičové prosím nedivte, pokud budeme v pátek trochu unavení. 

Již od rána jsme si povídali o svých zážitcích z minulých vánoc, jaké cukroví máme nejraději a zkoušeli jsme cukroví, které donesli naši kamarádi. Ochutnali jsme toho spousty, to se milý rodičové nemusíte bát. Určitě všichni poznají alespoň pár kousků z tradičního cukroví, které nesmí chybět v žádné domácnosti.

No a po malé oslavě vánoc ve školce, jsme se přesunuli o patro víše, kde už na nás čekali školáci, aby se pochlubili se svými dárky, které jim Ježíšek nechal pod stromečkem.

Společně jsme tedy měli možnost dárky vyzkoušet, osahat si je, zjistit, jak fungují… no a udělat jim ve třídě pořádnou spoušť. A jakmile jsme se dostatečně vyřádili, oblékli jsme se a vyrazili pouštět lampion štěstí, který nám měl zajistit krásný vstup do nového roku.

Vše šlo naprosto bez problémů, samozřejmě pomineme větřík, který nám úplně nepřál na naše pouštění lampionku, ale zvládli jsme to! Bylo to skvělé zakončení jinak příjemného dne plného lásky a očekávání.

 

Na závěr už jen jediné, VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.